tel. 75 756 63 53

+48 573 284 718

  +48 694 271 118

 

WYCIECZKI 

WCZASY

WYCIECZKI SZKOLNE

WYCIECZKI FIRMOWE

KONTAKT

BILETY I POLISY

INFORMACJE

 

Rodzaj wycieczki:

Szkolna

kierunek:

Zagranica

Czas trwania:

4 dni

Transport:

Autokar

Cena dla grupy:

min 40 os.

 

 

 

Cena od:    

OPIS OFERTY

 

- Prater najstarsze wesołe miasteczko Europy

- Cesarskie rezydencje Wiednia
- Belweder - barokowe arcydzieło
- Grinzing - wioska winiarzy
- Schoenbrunn - letnia rezydencja   cesarzowej Sisi

 

800 zł/os

PROGRAM

1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, przyjazd na Kahlenberg słynne wzgórze pod Wiedniem, z którego w 1683 roku Król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą z Turkami. Z Kahlenbergu roztacza się wspaniała panorama Wiednia. Przejazd na Prater – najstarsze wesołe miasteczko Europy z Diabelskim Młynem, najsłynniejszy symbolem Wiednia. Czas wolny – ok. 3 godzin na dobrą zabawę, relaksujące spacery i posiłek - oferta gastronomiczna na Praterze jest równie bogata i różnorodna jak atrakcje służące rozrywce: od zwykłej bułki z kiełbasą po znakomite dania, które zachwycą podniebienia największych smakoszy. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie w nocleg.

2 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Austrii z przewodnikiem: objazd miasta aleją Vienna Ringstrasse: Parlament, Opera, Muzeum Historii Sztuki i Muzeum Historii Natury, Ratusz Kościół Wotywny, najstarsze muzeum miasta – Sztuki Użytkowej MAK, Park Miejski z pomnikiem Straussa „Złoty Strauss”. Karlsplatz - Plac Karola ze słynnym Musikverein – Towarzystwem Muzycznym gdzie odbywa się Koncert Noworoczny, największym barokowym kościołem Karola Boromeusza, Pawilony Otto Wagnera. Belweder i imponująca panorama rozciągająca sie z ogrodów opadających kaskadami w kierunku starówki. Przejazd do Hundertwasserhaus - „bajkowego domu”, na którego dachach-ogrodach rosną się dziesiątki drzew i krzewów. Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę: rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana, słynna ulica Kärntner Strasse. Czas wolny. Wieczorem przejazd na Grinzing, który bardziej przypomina sielską wieś niż jedną z dzielnic europejskiej stolicy. Grinzing słynie z niezliczonej ilości kafejek, restauracji i winiarni – możliwość kolacji z winem i muzyką. Powrót do hotelu na nocleg.

3 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do letniej cesarskiej rezydencji Pałac Schoenbrunn, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury. Czas wolny na spacer pod Gloriettę lub wizytę „Hofbackstube”, gdzie można poznać tajniki wypieku słynnego i pysznego Wiener Apfelstrdel. Około południa wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.


Program fakultatywny

- kolacja na Grinzingu ok. 27 EUR
 

 

Zakwaterowanie:


W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach *** : 1 nocleg w okolicach Montecatini Terme lub okolicy, 2 noclegi w okolicach Rzymu, 1 nocleg w okolicach Asyżu, 1 nocleg w okolicach Wenecji. W każdym z hoteli zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.  


Wyżywienie:


W cenie 5 śniadań kontynentalnych serwowanych do stołu. Obowiązkowo należy wykupić 5 obiadokolacji w cenie 50 euro/os. Obiadokolacje serwowane, dwudaniowe. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze lub w przypadku zaznaczenia na rezerwacji doliczane jest w pln. 


Transport:


Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Włoch w okolicach godziny 15:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.


Warto wiedzieć:


Spotkanie organizacyjne odbywa się w dniu przyjazdu lub dnia następnego. Na spotkaniu przekazywane są niezbędne informacje dotyczące wycieczki. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe, wjazdy do miast i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed realizacją programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty około 100 euro/os.

W CENIE ZAPEWNIAMY

 

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,

 • 5 noclegów w hotelach ***

 • 5 śniadań

 • zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Florencji, zwiedzanie Pizy, zwiedzanie Rzymu i Watykanu, zwiedzanie Neapolu, zwiedzanie Monte Cassino, zwiedzanie Asyżu, zwiedzanie Wenecji

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • opieka pilota i przewodników

 

DODATKOWO PŁATNE / OPCJONALNE

 

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,

 • 5 noclegów w hotelach ***

 • 5 śniadań

 • zwiedzanie Włoch wg programu: zwiedzanie Florencji, zwiedzanie Pizy, zwiedzanie Rzymu i Watykanu, zwiedzanie Neapolu, zwiedzanie Monte Cassino, zwiedzanie Asyżu, zwiedzanie Wenecji

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • opieka pilota i przewodników

 

CENY I TERMINY

 

TERMIN:

CENA:

DO USTALENIA

800 ZŁ/OS

   

 

INFORMACJE DODATKOWE

 

Uwaga: przy długich przejazdach autokar zatrzymuje się na 15-minutowe postoje każdorazowo po około 4-godzinnej jeździe. Nie bierzemy odpowiedzialności za punkty programu niezrealizowane z przyczyn od nas niezależnych.

< POWRÓT DO LISTY IMPREZ

< POWRÓT DO LISTY IMPREZ

< POWRÓT DO LISTY APARTAMENTÓW

Skontaktuj się z nami, zorganizujmy udaną wycieczkę szkolną!

SKARBY ITALI

Powered by AS Skinder system

Skontaktuj się z nami

 

tel. 573 284 718

tel. kom 694 271 118 

mail: bpskinder@interia.pl

Pl. Ratuszowy 31/32

Jelenia Góra 58-500

O nas

 

Biuro turystyczne Skinder od wielu lat oferuje wysokiej jakości wycieczki dla grup zorganizowanych, w tym wycieczki firmowe i szkolne. Dostosujemy ofertę do oczekiwań każdego klienta. Jesteśmy agentem wielu turoperatorów działających na rynku polskim

Oferty LAST MINUTE