tel. 75 756 63 53

+48 573 284 718

  +48 694 271 118

 

WYCIECZKI 

WCZASY

WYCIECZKI SZKOLNE

WYCIECZKI FIRMOWE

KONTAKT

BILETY I POLISY

Kim jesteśmy ?

 

Biuro Podróży Skinder od przeszło 20 lat jest organizatorem wycieczek indywidualnych, szkolnych oraz firmowych, wczasów we Włoszech. Ponadto jesteśmy agentem wielu polskich oraz zagranicznych Tour Operatorów, firm przewozowych, i agencji ubezpieczeniowych.

 

Nasze biuro 

 

Nasze biuro swoja siedzibę ma w Jeleniej Górze, na Placu Ratuszowym, nie jesteśmy biurem wirtualnym, nasi klienci mogą przyjść do nas z każdą sprawą osobiście. 

 

Nasza oferta

 

 Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi naobozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemywczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od prawie 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.

Oferta naszych TourOpertaorów

 

Jesteśmy agentem największych turoperatorów działających na rynku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LAST MINUTE naszych partnerów oraz do kontaktu z biurem OMEGA TRAVEL.

- wczasy samolotem polskich i zagranicznych touroperatorów
 - imprezy dziecięce i młodzieżowe krajowe i zagraniczne
 - bilety autokarowe międzynarodowe.
 - bilety lotnicze międzynarodowe (w tym tanie linie)
 - ubezpieczenia różnego rodzaju

 

Nasi piloci i przewodnicy

 

Nasi piloci to prawdziwi pasjonaci wycieczek - uwielbiają wyjeżdzać! Choć wiele razy byli już w miejscach, w które jeżdżą z naszymi grupami, to jednak za każdym razem odkrywają coś nowego i nigdy się nie nudzą. Mówiąc krótko i zwięźle: prawdziwi profesjonaliści.

Nasz transport

 

Od lat podróżujemy też klasowymi autokarami innych, uznanych przewoźników. W gorących terminach bywa u nas w trasie jednocześnie kilkanaście pojazdów.
Wypoczęci kierowcy jadą bezpieczniej i mogą prowadzić każdego kolejnego dnia. Wybieramy najkrótsze i najszybsze trasy, nie omijając, jak wielu, tranzytu przez Niemcy, gdzie przejazd autokaru jest najdroższy. Nie unikamy płatnych dróg, nie zbieramy godzinami ludzi po kraju, nie narażamy klientów na trudy wymuszonych 9-godzinnych postojów na trasie. 
Nie jeździmy wahadłowo - turnusy wczasowe mają autokar na miejscu. 
Zanim wykupisz urlop sprawdź czy przypadkowo nie spędzisz go w podróży!

Turystyczna Gwarancja Ubezpieczeniowa

 

Nasze biuro objęte jest turystyczną gwarancja ubezpieczeniową umożliwiającą nam organizacje imprez turystycznych

Skontaktuj się z nami, zorganizujmy udaną wycieczkę szkolną!

 

Zadzwoń ...
... jeśli chcesz porozmawiać z osobą, która specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. Codziennie doradzamy nauczycielom i rodzicom, jak przygotować naprawdę udany wyjazd.

 

 Napisz maila ... 
... jeśli chcesz w takiej formie przedstawić swoje oczekiwania. Zapoznamy się z nimi i oddzwonimy, aby wspólnie ustalić szczegóły.

 

 

 

Powered by AS Skinder system

Skontaktuj się z nami

 

tel. 573 284 718

tel. kom 694 271 118 

mail: bpskinder@interia.pl

Pl. Ratuszowy 31/32

Jelenia Góra 58-500

O nas

 

Biuro turystyczne Skinder od wielu lat oferuje wysokiej jakości wycieczki dla grup zorganizowanych, w tym wycieczki firmowe i szkolne. Dostosujemy ofertę do oczekiwań każdego klienta. Jesteśmy agentem wielu turoperatorów działających na rynku polskim

Oferty LAST MINUTE